session u Zakara

Občas si k sobě do aťasu pozvu zajímavou osobnost a popovídám si s ní před kamerou. Jen tak. Tyhle rozhovory jsou označeny číslem 1.                                                                                                                                                          Občas si někdo povídá se mnou. Tyhle rozhovory jsou označeny číslem 2.                                                                    Občas vznikne video o mém tvoření. Ta jsou označena číslem 3.

Přeju příjemné koukání...                                 


Herečka Bára Fišerová alias sestřička Pavla v seriálu Modrý kód se v neděli 9. května zastavila v našem fotostudiu jako host. Povídali jsme si o partnerských vztazích, rodičích, malování i herectví. Tak se koukněte.

Kastelán hradů Točník a Žebrák. O tom, kde a jak může kastelán čerpat energii i o tom, jak právník dělá pomocného zedníka. Koukněte. Stojí to za to.

Povídání o starých věcech, zakazování muziky, o tvorbě i dnešní generaci. S vynikajícím metalovým kytaristou Jirkou Špalkem.

O tom, jak se realizují sny. I o tom, jak těžké je najít sám sebe. Koukněte na velmi inspirativní životní postoje herce Maria, na proměny jeho myšlení od Chlapců a chlapů až k dnešku.

Povídání o ceně udělené na Krymu, o víře, o životě i o spojení rocku, popu a filharmonie. Taková byla sobota 24.dubna v našem fotostudiu s vynikajícím dirigentem Petrem Chromčákem. Koukněte, sdílejte, komentujte, lajkujte...

Světoznámý fotograf vypráví, jak se pašovalo v Sovětském Svazu i o tom, co je třeba k tvorbě dobré fotky.

O tom, jak se realitní makléř stane mistrem světa v kulturistice. O Mac Donalds, účetnictví i cestě za úspěchem.

S předsedkyní Svazu českých fotografů o filosofii, vzniku i budoucnosti fotografie a digitální době.

Zakládající člen legendární heavy-metalové skupiny ARAKAIN, kytarista, výrobce lampových zesilovačů vlastní značky - to je RUDOLF ROŽĎALOVSKÝ. V sobotu 17.4.2021 byl u nás hostem a my vám tu nabízíme rozhovor s ním. Komentujte, lajkujte, sdílejte...

Jak se státi vynikající a uznávanou klavíristkou a přitom se starat o psy, jak se obléknout na Pražské jaro a jestli ti králové byli či nebyli lumpy. Nejen o tom je tenhle rozhovor.